admin-ajax (2)

Ercin Gültakan

Ercin  Gultakan: 1987 doğumlu olan Erçin Gültakan, Başkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde okuduğu yıllarda, Ankara’da Müjdat Gezen Sanat Okulu’nun ilk tiyatro mezunları arasında yer aldı. Aynı süreçte, diksiyon eğitimini ise Türkiye’nin en tanınmış isimlerinden biri olan TRT eski spikeri, sunucu, televizyoncu ve radyocu Mehbare Çelik ile tamamladı.

Kariyerine, Türkiye’nin en köklü turizm acentesi Jolly Tur’un gençlik markası Unitravel’da başlamıştır. Farklı kurumsal şirketlerdeki pazarlama deneyiminin ardından, hobi olarak başladığı sunuculuk deneyimini 2011 yılında, tam zamanlı ve keyif aldığı bir işe dönüştürdü.

Ercin  Gultakan: Bugün; Garanti Bankası, Türk Telekom, Philip Morris International, Red Bull, Decathlon gibi yerli ve uluslararası şirketlerin kurumsal etkinliklerinde sunuculuk görevini üstlenirken; Whitefest, Springbreak,Corporate Weekend, Üniversite Bahar Şenlikleri gibi festival ve spor etkinliklerinde de , kurumsal firma toplantılarında eğlenceli, akıcı ve yeni nesil doğaçlama sunumlarıyla sektörde en tercih edilen sunucu/moderatörlerin arasında yer alıyor.

YORUM YAP